Szeroki zakres usług prawnych

Tłumaczenia przysięgłe na wiele języków

Profesjonalny obrót nieruchomościami


O firmie

Nasza firma została założona w maju 1998 roku w Szamotułach. Podstawą naszej działalności są szeroko rozumiane usługi prawnicze. W ostatnich latach firma rozwijała się i zaczęła świadczyć również inne usługi w zakresie tłumaczeń przysięgłych praktycznie wszystkich języków świata oraz zajęliśmy się obrotem nieruchomościami.

Poszerzenie działalności nie spowodowało obniżenia jakości poszczególnych usług a wręcz przeciwnie poprzez specjalizację poziom naszej obsługi staramy się cały czas podnosić. Jesteśmy firmą rodzinną i nie zatrudniamy żadnych pracowników. Dlatego możecie mieć Państwo pewność, że Wasza sprawa znajduje się w jednych rękach i jest prowadzona osobiście przez właściciela firmy - prawnika z długoletnim doświadczeniem.

Mamy ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym, a cała rzesza zadowolonych z obsługi i polecających dalej nasze usługi klientów jest naszą najlepszą wizytówką. Dodatkowo istnieje możliwość obsługi praktycznie każdej sprawy bez konieczności osobistej wizyty w naszym biurze przez internet.

W tym celu zapraszamy do kontaktu mailowego : biuro.bieniecki@interia.pl

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i jesteśmy znani z tego, że nie ma dla nas spraw niemożliwych do załatwienia. Jesteśmy też bardzo elastyczni jeśli chodzi o płatności. Staramy się je ustalić tak aby były możliwe do zaakceptowania nawet przez mniej zamożnych klientów. Naszą dewizą jest solidność, fachowość i poszanowanie każdego nawet najmniejszego klienta.

Zapraszamy do naszego biura w Szamotułach Rynek 14 (wejście od ulicy Wronieckiej naprzeciwko sklepu Rossmann) od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 (możliwe inne godziny po uzgodnieniu telefonicznym).
mgr Jacek Bieniecki, prawnik


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 505 139 799

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Podstawą naszej działalności są szeroko rozumiane usługi prawnicze. Wraz z rozwojem firmy zaczęliśmy także świadczyć usługi w zakresie tłumaczeń przysięgłych oraz obrotu nieruchomościami.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i jesteśmy znani z tego, że nie ma dla nas spraw niemożliwych do załatwienia. Jesteśmy też bardzo elastyczni w kwestiach płatności.

Mamy ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym, a cała rzesza zadowolonych z obsługi i polecających dalej nasze usługi klientów jest naszą najlepszą wizytówką.

Zapraszamy do kontaktu, zawsze chętnie i profesjonalnie pomożemy Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych indywidualnie do Państwa potrzeb i oczekiwań.