Szeroki zakres usług prawnych

Tłumaczenia przysięgłe na wiele języków

Profesjonalny obrót nieruchomościami


Kancelaria prawna

Kancelaria prawna działa nieprzerwanie na rynku od ponad dwudziestu lat. Oferta naszych usług jest bardzo szeroka i skierowana również do bardzo szerokiego kręgu odbiorców:

  • kompleksowa obsługa prawna firm na podstawie stałej umowy zlecenia lub też wykonywanie pojedynczych zleceń w zakresie doradztwa, windykacji należności, sporządzania bądź analizy wszelkiego rodzaju umów, wezwania do zapłaty, sprawy sądowe, ugody i inne;
  • dochodzenie roszczeń odszkodowawczych po wypadkach komunikacyjnych i wszelkich innych zdarzeniach rodzących odpowiedzialność odszkodowawczą, na tym polu mamy bardzo duże osiągnięcia, z reguły firmy ubezpieczeniowe wypłacają zaniżone kwoty, a dzięki naszemu pośrednictwu klient otrzyma to, co faktycznie mu się należy, prowadzimy całą sprawę od negocjacji z ubezpieczycielem do sprawy sądowej włącznie bez żadnych opłat wstępnych, a rozliczenie następuje dopiero po uzyskaniu odszkodowania satysfakcjonującego klienta;
  • pisemne usługi prawnicze polegające na przygotowaniu dla klienta wszelkiego rodzaju pism procesowych i urzędowych takich jak : wezwania, odpowiedzi, wnioski, skargi, sprzeciwy, zażalenia, odwołania, pozwy, apelacje i inne;
  • przekształcenia nieruchomości, podziały nieruchomości, uzyskiwanie warunków zabudowy, badanie ksiąg wieczystych, wykreślanie starych wpisów hipotecznych i obciążeń;
  • obsługa spraw sądowych w tym sprawy rozwodowe, spadkowe o zapłatę i wiele innych;
  • porady prawne w zakresie wszystkich gałęzi prawa;
  • pomoc w sprawach egzekucyjnych i komorniczych;
  • obsługa spraw przez internet;


Żadna sprawa nie jest dla nas za trudna ani niemożliwa do pozytywnego załatwienia. Doświadczenie uczy nas, że najczęściej problemy biorą się z niewiedzy zwłaszcza jeśli chodzi o obowiązujące terminy. Czasami lepiej jest skorzystać z niedrogiej porady aby uchronić się przed bardzo dużymi kłopotami czy stratami finansowymi. Przyjdź lub prześlij nam mailowo Twoją sprawę zanim będzie za późno.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 505 139 799

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Podstawą naszej działalności są szeroko rozumiane usługi prawnicze. Wraz z rozwojem firmy zaczęliśmy także świadczyć usługi w zakresie tłumaczeń przysięgłych oraz obrotu nieruchomościami.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i jesteśmy znani z tego, że nie ma dla nas spraw niemożliwych do załatwienia. Jesteśmy też bardzo elastyczni w kwestiach płatności.

Mamy ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym, a cała rzesza zadowolonych z obsługi i polecających dalej nasze usługi klientów jest naszą najlepszą wizytówką.

Zapraszamy do kontaktu, zawsze chętnie i profesjonalnie pomożemy Państwu w doborze rozwiązań dopasowanych indywidualnie do Państwa potrzeb i oczekiwań.