Logo biura tłumaczeń przysięgłych z Szamotuł

Tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczeniami przysięgłymi i nie tylko zajmujemy się od kilku lat. W naszej ofercie posiadamy standardowe tłumaczenia przysięgłe z języka polskiego i na język polski dokumentów urzędowych i pisanych w najbardziej popularnych językach : angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim a także na życzenie klienta w każdym innym języku na świecie. W zakresie wykonywanych przez nas usług współpracujemy z najlepszymi tłumaczami i specjalistami w tej dziedzinie. Nasze ceny są konkurencyjne ponieważ z racji umów z tłumaczami mamy jako biuro duże upusty co przekłada się również na cenę dla klienta indywidualnego.

Krótkie tłumaczenia (1 do 2 stron) włoskie i francuskie wykonujemy na następny dzień pod warunkiem przesłania lub przekazania ich w godzinach porannych. W sytuacjach wyjątkowych możliwość tłumaczenia ekspresowego (odbiór w tym samym dniu) wtedy cena jest nieco wyższa. Pozostałe tłumaczenia to kwestia 3 do 5 dni.

Polecamy tłumaczenia dokumentów samochodowych dla pojazdów sprowadzanych z innych krajów. Standardowo cena kompletu dokumentów : włoskiego, francuskiego i niemieckiego to 110,- złotych netto.

Nasza oferta jest bardzo elastyczna, nie zatrzymujemy oryginałów dokumentów tylko sporządzamy ich skany, dokumenty do tłumaczenia mogą nam Państwo przesłać również przez internet, należność uiścić przelewem a dokumenty od nas otrzymać przesyłką pocztową tak więc nie ma konieczności odwiedzania naszego biura.

Oferujemy również inne tłumaczenia niż pisemne po wcześniejszym uzgodnieniu warunków a z języka niemieckiego udzielamy również korepetycji i zajęć indywidualnych dla dzieci i dorosłych z możliwym dojazdem do klienta w najbliższej okolicy.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG